Klub sportów wodnych Fregata
Strona główna * Kontakty z Fregatą * Galerie Google środa, 17 Styczeń, 2018
Nawigacja
Foto Galeria

Klipy video

Fregata
  Strona główna
  Kontakty z Fregatą
  Cennik czarteru łodzi
  Komunikaty klubowe
  Artykuły
  Statut
  Download
  Linki

Ciekawe strony www

Losowa Fotka
5.JPG
5.JPG
Zakończenie sezonu 2004
Reklama

PWiK Dąbrowa Górnicza

DG_baner

polsoft

Twój adres IP:
54.242.175.98
Security System 1.8.2 Š 2006 by BS-Fusion Deutschland
Regaty Poraj Puchar Śląska 2010
AktualnościKolejna edycja Pucharu Śląska za nami .
19-20 czerwca 2010r. spotkaliśmy się na regatach klasy Omega w Poraju. Była to kolejna edycja regat z cyklu Pucharu Śląska w klasie Omega standard . Na starcie stanęło piętnaście załóg . Przy zmiennym wietrze ścigaliśmy się przez dwa dni czyli w sobotę niedzielę ,w tym czasie (na lądzie) odbywał się drugi Jurajski Festiwal Wodny umilając kibicom , dzieciom i przybyłej na festyn publiczności czas występami na scenie .
Regat nie komentuję bo mówiąc krótko nie poszło najlepiej . Szóste miejsce to najgorszy wynik w tym roku załogi Wodnej Pasji Pol 149 z Pogorii 1. z Klubu KSW FREGATA
Odsyłam do relacji z regat na stronie "Klasy Omega " napisany przez gospodarza tych regat Jarka Cieślaka z klubu KW ENIF Częstochowa .

„Chociaż wszyscy popełniamy błędy i nikt nie jest bez winy (mistrzowi) na poczynania w regatach na wodzie ......... „ na ręce patrzą wszyscy” .

Zdjęcia z regat w Poraju TUTAJ
Dodane przez admin dnia 24 czerwiec 2010 19:56:12 14999 Czytań Drukuj
Trzecia edycja PŚ Przeczyce_2010
AktualnościNastępne regaty bez wiatru .
W sobotę tj . 12-06-2010 r w Przeczycach odbyła się kolejna edycja Pucharu Śląska w klasie omega standard to już trzecia z tego cyklu. Pogoda słoneczna , nastroje bojowe wśród żeglarzy – tylko wiatru trochę mało . Z trudem sędzia puszcza dwa biegi , jakoś takoś dobrnęliśmy do mety.
Lepiej w tym dniu wypadł by konkurs na mis mokrej podkoszulki . Taki skwar . Koniec zawodów na dzisiaj . Łodzie na wózkach stoją w boksach. Rozjeżdżamy się do domu czekamy co przyniesie niedziela , kolejny dzień zmagań regatowych.

GALERIA ZDJĘĆ Z REGAT W PRZECZYCACH TUTAJ
Dodane przez admin dnia 15 czerwiec 2010 21:59:34 Czytaj więcej ˇ 13718 Czytań Drukuj
Kolejny sukces Wodnej Pasji
AktualnościKolejna edycja Pucharu Polski w klasie Omega odbyła się na jez . Miejskim w Chodzieży dn.05-06 czerwca 2010r.
To kolejny sukces Załogi z Pogorii 1 z klubu KSW FREGATA. Załoga Wodnej Pasji POL 149
w składzie Radek Stachurski - sternik , Krzysztof Siuliński i Marek Stachurski załoga. Wygrali regaty w klasie Omega standard o Puchar Szwajcarii Chodzieskiej tj. Piątą edycję Pucharu Polski.
Trzecie miejsce w tych regatach zajęła także załoga z Pogorii 1 z klubu KW LOK ZEFIR POL 134 Aventia ze sternikiem Sławkiem Skowronem.Wyniki z regat w Chodzieży TUTAJ

ZDJĘCIA Z REGAT W CHORZIEŻY TUTAJDodane przez admin dnia 14 czerwiec 2010 21:42:46 Czytaj więcej ˇ 14288 Czytań Drukuj
Regaty Łąka 2010 Puchar Polski
AktualnościW ubiegłą sobotę i niedzielę tj. 29-30. 2010 na zalewie Łąckim k/ Pszczyny odbyła się kolejna edycja regat Pucharu Polski w kl.OMEGA . Regaty te zaliczane były również do Pucharu Śląska w tej samej klasie . Na starcie stawiło się aż 27 załóg w obu klasach tj .10-Sportów i aż 17- standardów z całej Polski.
Nasz rejon godnie reprezentowały aż cztery załogi z Pogorii 1. Zajmując miejsca od trzeciego do szóstego w tych regatach. Najwyżej z pogoriańskich omegowców sklasyfikowanych w tych regatach była załoga z KSW FREGATA Wodna Pasja ze sternikiem Radkiem Stachurskim kolejne miejsca zajęły załogi : Paweł Białas- TKŻ TRAMP , Dariusz Bałazy – KSW hutnik i Sławomir Skowron - KŻ ZEFIR .
Pierwsze miejsce w regatach w klasie omega standard wywalczył:
Jarosław Cieślak klub KW ENIF z Częstochowy.Wyniki zregat w Łące TUTAJ

ZDJĘCIA Z REGAT TUTAJ


Dodane przez admin dnia 31 maj 2010 22:01:29 15774 Czytań Drukuj
Pierwsza edycja_PUCHARU ŚLASKA
AktualnościDrugie miejsce Wodnej Pasji POL 149 w pierwszej edycji PUCHARU ŚLĄSKA w regatach klasy Omega standard w Jmielinie
sternik : Radoslaw Stachurski
załoga:Marek Stachurski i Krzysztof Siuliński

22-23 maja ruszył PUCHAR ŚLĄSKA w klasie Omega standard . Pierwsza edycja tych regat odbyła się w Yacht Clubie „Opty”na jez. Dziećkowice – Chełm Śląski. Jak co roku Klub Opty w tym czasie otwierał sezon nawigacyjny .Organizator powitał wszystkich uczestników regat i przybyłych gości na otwarcie sezonu i przedstawił plan imprezy na te dwa dni regat.-jak co roku bardzo atrakcyjne.
Na regaty pucharowe zgłosiło się dziesięć załóg w kl. Omega standard. W tym aż trzy załogi z Pogorii 1. Miła atmosfera w czasie przygotowania do startu , każda z załóg spokojnie trymuje jachty do regat starając się optymalnie ustawić swe „bolidy” do niepewnej pogody jaka panowała w tym dniu. Ciężkie chmury przetaczały się nad jeziorem , gdzieś w dali błyskawice – czekamy.
W reszcie sędzia regat ogłasza start do pierwszego wyścigu – ruszamy na wodę .


Zdjęcia zregat w Imielinie TUTAJ
Dodane przez admin dnia 25 maj 2010 21:43:25 Czytaj więcej ˇ 11003 Czytań Drukuj
Regaty w Olsztynie 2010
AktualnościRuszyła karuzela pucharowych regat 2010.
W Olsztynie na jez. Ukiel 24.04-25.04.2010r. odbyła się pierwsza edycja regat z cyklu Pucharu Polski w klasie Omega. Załoga Wodnej Pasji POL 149 z klubu KSW FREGATA Pogoria 1 zajęła drugie miejsce w tych regatach. Przegrywając z miejscową załogą, walcząc o każdy punkt w wyścigu. Chociaż wynik końcowy był remisowy to zdecydowało o wygranej ilość wygranych wyścigów.
To bardzo dobry początek pucharowych występów dla załogi Wodnej Pasji
Radosława Stachurskiego - sternika jachtu i załogi Krzysztofa Sulińskiego i Marka Stachurskiego. Trzeba także dodać że czwarte miejsce w tych regatach zajęła załoga też z Pogorii 1 z klubu KSW HUTNIK.
To dobra promocja dla sponsora załogi Wodnej Pasji jakim jest PWIK Sp. Zo.o z Dąbrowy Górniczej. Pogorii 1 i miasta Dąbrowy Górniczej.

Zdjęcia z regat w Olsztynie TUTAJ
Jeszcze inne zjęcia z regat w Olsztynie TUTAJ

Wniki z edycji regat TUTAJ

FILM Z REGAT TUTAJ
Dodane przez admin dnia 27 kwiecień 2010 00:00:00 21726 Czytań Drukuj
Pierwszy dzień wiosny 2010 Pogoria 1
AktualnościNareszcie wiosna na Pogorii.
21.marca to data którą znają pewnie wszyscy .
Co roku o tej właśnie porze trzeba dokonać pewnej ceremonii , aby wystraszyć zimę która w tym roku trochę i tak za długo gościła na Pogorii. Topienie Marzanny to właśnie to co trzeba było zrobić aby lody stopniały i można będzie znowu żeglować . W niedzielę 21marca na Pogorii na przystani w klubie KSW Fregata zebrała się garstka żeglarzy i przyjaciół klubu aby dokonać tego corocznego obrzędu .

Foto w galerii TUTAJ
Dodane przez admin dnia 23 marzec 2010 22:00:08 12398 Czytań Drukuj
SOS dla Rafała
Dodane przez admin dnia 16 marzec 2010 19:09:59 30536 Czytań Drukuj
Nominacja " BEZ PANIKI"
AktualnościDąbrowski a właściwie powiedzieć by można- "pogoryjny" zespół piosenki żeglarskiej Bez Paniki ma kolejny powód do dumy. Po zwycięstwie w festiwalach szantowych w Charzykowach (sierpień 2009) oraz w Zgorzelcu (wrzesień 2009) przyszedł czas na wygraną w najbardziej prestiżowym konkursie piosenki żeglarskiej w Polsce a mianowicie Przeglądzie Konkursowym festiwalu "Shanties" w Krakowie. Wraz z trójką innych nagrodzonych grupa Bez Paniki wystapi w lutym w największym w Europie XXIX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Żeglarskiej "Shanties 2010".
Zwycięzcom- gratulujemy.
Więcej na stronach: www.bez-paniki.art.pl oraz www.shanties.pl

Dodane przez admin dnia 14 styczeń 2010 18:23:29 37490 Czytań Drukuj
Spotkanie wigilijne
Aktualności

Święta Bożego Narodzenia, to szczególny czas spotkań i refleksji, podziękowań i składania życzeń. To czas, w którym odczuwamy najsilniejszy związek z naszymi tradycjami.
W tej wyjątkowej atmosferze odbyło się spotkanie dąbrowskich stowarzyszeń i  klubów sportowych. Sportowa wigilia odbyła się w pubie Nemo Wodny Świat 21 grudnia.

Dodane przez admin dnia 26 grudzień 2009 00:00:00 Czytaj więcej ˇ 11834 Czytań Drukuj
Błekitna.....regaty
AktualnościBłękitna  Wstęga jeziora  każdy żeglarz  chyba wie co to za regaty ? Ale może przypomnę .
 Regaty o Błękitną Wstęgę to regaty o najszybszą  łódź  na akwenie , bez ograniczeń klasowych , byle szybciej do mety ale zawsze fair i według przepisów żeglugi . Kończą też sezon żeglarski na jeziorze . Tak było odkąd jak sięgnąć pamięcią do lat poprzednich na naszym starym jeziorze Pogoria 1.
     filmik z regat  TUTAJ        Zdjęcia z Błekitnej  Wstęgi   TUTAJ
Dodane przez admin dnia 21 październik 2009 22:38:55 Czytaj więcej ˇ 24535 Czytań Drukuj
Wodna Pasjia-Dublet roku 2009
Sezon nawigacyjny 2009 powoli dobiega końca. Dla jednych był mniej lub bardziej udany .Dla załogi Wodnej Pasji z klubu KSW FREGATA ze sternikiem  Radosławem Stachurskim wraz z załogą Markiem Stachurskim i Krzysztofem Siulińskim to sezon obfitujący w wiele startów w regatach na różnych akwenach w Polsce . Po zdobyciu Pucharu Pogorii w cyklu kilku edycji regat i Mistrzostwa Polski roku 2009 na Zatoce Gdańskiej w klasie OMEGA standard. Załoga POL 149 WODNA PASJA przypieczętowała swoje sukcesy  w poszczególnych edycjach regat z cyklu  PUCHARU POLSKI  wygrywając finał który odbył się Nieporęcie na Zalewie Zegrzyńskim . Zdobywając tym Puchar Polski w klasie OMEGA standard sezonu 2009 .


Załoga Wodnej Pasji składa podziękowanie za pomoc w zdobyciu tych cennych trofeów w 2009 roku mogąc być i brać udział we wszystkich tych imprezach sportowych.
Sponsorowi tj. Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z Dąbrowy Górniczej ,
klubowi KSW FREGATA z Pogorii 1 i wszystkim kibicom  którzy byli razem z nami i zagrzewając nas do walki.
 

    Foto z Pucharu Polski  TUTAJ 
Dodane przez admin dnia 23 wrzesień 2009 21:15:09 13724 Czytań Drukuj
Puchar Śląska zakończony
AktualnościW dniu 11-13 września na Pogorii w klubie KSW Fregata odbył się Finał regat o Puchar Śląska w klasie Omega . Była to ostatnia szansa na podreperowanie punktacji końcowej przed finałowymi regatami o Puchar Polski  które za tydzień miały się odbyć na zalewie Zegrzyńskim w Nieporęcie. Na starcie do wyścigów zgłosiło się wiele załóg, chcąc spróbować swych sił przymierzając się do czołówki zawodników wodzących prym w pucharowych rozgrywkach Pucharu Śląska i Pucharu Polski. Na starcie regat niestety stanęła tylko klasa OMEGA standard. Na regaty zgłosiła się tylko jedna załoga w klasie sport . Była to URSA ale nie mając przeciwników w swojej klasie doważyła łódkę i wystartowała w standardzie.
  ZDJECIA  Z FINAŁU   TUTAJ
Dodane przez admin dnia 14 wrzesień 2009 00:00:00 Czytaj więcej ˇ 13712 Czytań Drukuj
Strona 10 z 12 << < 7 8 9 10 11 12 >
Pogoda /Fregata na facebooku
Fregata-Co robiliśmy w sezonie 2017r
Highslide JS
Kalendarz regat Omega 2018
Highslide JS
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Media Station
Media Manager

 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Ankieta
Jak często żeglujesz ?

Często

Od czasu do czasu

Rzadko

Nigdy nie żeglowałem

Aktualnie na stronie
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ infusions/aw_e...
46.229.168.xxx @ infusions/aw_e...
5.9.147.xxx @ infusions/aw_e...
46.229.168.xxx @ infusions/aw_e...
46.229.168.xxx @ infusions/aw_e...
46.229.168.xxx @ infusions/aw_e...
46.229.168.xxx @ infusions/aw_e...
46.229.168.xxx @ infusions/aw_e...
46.229.168.xxx @ infusions/aw_e...
68.180.229.xxx @ infusions/aw_e...
54.36.149.xxx @ infusions/aw_e...
54.36.148.xxx @ infusions/aw_e...
54.242.175.xxx @ news.php
 z-Mood Theme by zszywak Powered by PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew Š 2003-2004 19379083 Unikalnych wizyt