Klub sportów wodnych Fregata
Strona główna * Kontakty z Fregatą * Galerie Google Poniedziałek, 22 Październik, 2018
Nawigacja
Foto Galeria

Klipy video

Fregata
  Strona główna
  Kontakty z Fregatą
  Cennik czarteru łodzi
  Komunikaty klubowe
  Artykuły
  Statut
  Download
  Linki

Ciekawe strony www

Losowa Fotka
spotkanie_20.jpg
spotkanie_20.jpg
ognisko integracyjne
Reklama

PWiK Dąbrowa Górnicza

DG_baner

polsoft

Twój adres IP:
54.145.83.79
Security System 1.8.2 Š 2006 by BS-Fusion Deutschland
Mistrzostwa Polski w kl. OMEGA Sława 2011r.
Aktualności WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI W KLASIE OMEGA

OMEGA SPORT
I miejsce – załoga POL-177–sternik: Tymon Sadowski, załoga: Karol Dołęga, Michał Wojtowicz -PolitechnikaGdańska,
II miejsce – załoga POL-104 – sternik: Janusz Kordek, załoga: Jarosław Borowy, Cezary Miadziołko – LKŻ Sława,
III miejsce – załoga POL-35 –sternik: Jerzy Nadolny, załoga: Marek Wołoszyn, Witold Urbański – Jacht Klub Zagłębia Miedziowego „CHALKOS”,

OMEGA STANDARD
I miejsce – załoga POL-106 – sternik: Filip Pietrzak, załoga: Anna Chamier-Ciemińska, Patryk Richter – AZS Politechnika Gdańska,

II miejsce – załoga POL-218 – sternik: Jacek Ruliński, załoga: Gabriela Rulińska, Sławomir Łukowski – LKŻ Sława,

III miejsce – załoga POL-149 – sternik: Radosław Stachurski, załoga: Krzysztof Siuliński, Marek Stachurski, Grzegorz Szymański – KSW Fregata Pogoria,

OMEGA TURYSTYCZNA
I miejsce – załoga SZ-271 – sternik: Krzysztof Brzezinka, załoga: Marta Szymańska, Arkadiusz Waligóra – KSW Hutnik Pogoria 1,

II miejsce – załoga SZ-270 – sternik: Adam Kozak, załoga: Dorota Kozak, Ewa Kozak-Grazda – KSW Hutnik Pogoria 1,

III miejsce – załoga Z-690 – sternik: Wojciech Mroczek, załoga: Maja Broniszewska, Arkadiusz Sienkiewicz – Dozamet Nowa Sól.

Mistrzostwa Polski były również ostatnimi regatami cyklu Pucharu Polski w klasie OMEGA „OMEGA CUP 2011”. Po przeliczeniu wyników z dziewięciu imprez (pełne wyniki na stronie www.klasaomega.pl) na podium stanęli Klasa OMEGA SPORT
I miejsce – załoga POL-177–sternik: Tymon Sadowski, załoga: Karol Dołęga, Michał Wojtowicz - AZS Politechnika Gdańska,

II miejsce – załoga POL-104 – sternik: Janusz Kordek, załoga: Jarosław Borowy, Cezary Miadziołko – LKŻ Sława,

III miejsce – załoga POL-50 – sternik: Andrzej Szynkiewicz, załoga: Filip Śledziona, Piotr Sutkowski (Wojciech Krasowski, Oskar Śledziona, Paweł Bonikowski, Marek Wołoszyn)– Jędrek-Narwal Team,

Klasa OMEGA STANDARD
I miejsce – załoga POL-106 – sternik: Filip Pietrzak, załoga: Anna Chamier-Ciemińska, Patryk Richter – AZS Politechnika Gdańska,

II miejsce – załoga POL-149 – sternik: Radosław Stachurski, załoga: Krzysztof Siuliński, Marek Stachurski,Grzegorz Szymański – KSW Fregata Pogoria,

III miejsce – załoga POL-140 – sternik: Maja Remizowicz, załoga: Maja Zakrzewska, Maja Broniszewska, Agnieszka Rózga-Micewicz, Katarzyna Bizewska – Procad Racing Team Jacht Klub Stoczni Gdańskiej.

Galeria zdjęć z regat w Sławie TUTAJ





Dodane przez admin dnia 07 wrzesień 2011 22:44:43 41966 Czytań Drukuj
Pogoda /Fregata na facebooku
Fregata-Co robiliśmy w sezonie 2017r
Highslide JS
Kalendarz regat Omega 2018
Highslide JS
Puchar Pogorii Omegi 2018r.
Highslide JS
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Media Station
Media Manager

 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Ankieta
Jak często żeglujesz ?

Często

Od czasu do czasu

Rzadko

Nigdy nie żeglowałem

Aktualnie na stronie
Odwiedzający oglądają:
54.36.148.xxx @ infusions/aw_e...
144.76.119.xxx @ infusions/aw_e...
54.145.83.xxx @ news.php
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
 z-Mood Theme by zszywak Powered by PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew Š 2003-2004 22276368 Unikalnych wizyt