Klub sportów wodnych Fregata
Strona główna * Kontakty z Fregatą środa, 05 Października, 2022
Nawigacja
Foto Galeria

Klipy video

Fregata
  Strona główna
  Kontakty z Fregatą
  Cennik czarteru łodzi
  Komunikaty klubowe
  Artykuły
  Statut
  Download
  Linki

Ciekawe strony www

Losowa Fotka
regaty _imielin_2009 726.jpg
regaty _imielin_2009 726.jpg
Puchar Śląska Imielin 2009
Reklama

PWiK Dąbrowa Górnicza

DG_baner

polsoft

Twój adres IP:
3.234.210.25
Security System 1.8.2 Š 2006 by BS-Fusion Deutschland
Mistrzostwa Polski w kl. OMEGA Sława 2011r.
Aktualności WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI W KLASIE OMEGA

OMEGA SPORT
I miejsce – załoga POL-177–sternik: Tymon Sadowski, załoga: Karol Dołęga, Michał Wojtowicz -PolitechnikaGdańska,
II miejsce – załoga POL-104 – sternik: Janusz Kordek, załoga: Jarosław Borowy, Cezary Miadziołko – LKŻ Sława,
III miejsce – załoga POL-35 –sternik: Jerzy Nadolny, załoga: Marek Wołoszyn, Witold Urbański – Jacht Klub Zagłębia Miedziowego „CHALKOS”,

OMEGA STANDARD
I miejsce – załoga POL-106 – sternik: Filip Pietrzak, załoga: Anna Chamier-Ciemińska, Patryk Richter – AZS Politechnika Gdańska,

II miejsce – załoga POL-218 – sternik: Jacek Ruliński, załoga: Gabriela Rulińska, Sławomir Łukowski – LKŻ Sława,

III miejsce – załoga POL-149 – sternik: Radosław Stachurski, załoga: Krzysztof Siuliński, Marek Stachurski, Grzegorz Szymański – KSW Fregata Pogoria,

OMEGA TURYSTYCZNA
I miejsce – załoga SZ-271 – sternik: Krzysztof Brzezinka, załoga: Marta Szymańska, Arkadiusz Waligóra – KSW Hutnik Pogoria 1,

II miejsce – załoga SZ-270 – sternik: Adam Kozak, załoga: Dorota Kozak, Ewa Kozak-Grazda – KSW Hutnik Pogoria 1,

III miejsce – załoga Z-690 – sternik: Wojciech Mroczek, załoga: Maja Broniszewska, Arkadiusz Sienkiewicz – Dozamet Nowa Sól.

Mistrzostwa Polski były również ostatnimi regatami cyklu Pucharu Polski w klasie OMEGA „OMEGA CUP 2011”. Po przeliczeniu wyników z dziewięciu imprez (pełne wyniki na stronie www.klasaomega.pl) na podium stanęli Klasa OMEGA SPORT
I miejsce – załoga POL-177–sternik: Tymon Sadowski, załoga: Karol Dołęga, Michał Wojtowicz - AZS Politechnika Gdańska,

II miejsce – załoga POL-104 – sternik: Janusz Kordek, załoga: Jarosław Borowy, Cezary Miadziołko – LKŻ Sława,

III miejsce – załoga POL-50 – sternik: Andrzej Szynkiewicz, załoga: Filip Śledziona, Piotr Sutkowski (Wojciech Krasowski, Oskar Śledziona, Paweł Bonikowski, Marek Wołoszyn)– Jędrek-Narwal Team,

Klasa OMEGA STANDARD
I miejsce – załoga POL-106 – sternik: Filip Pietrzak, załoga: Anna Chamier-Ciemińska, Patryk Richter – AZS Politechnika Gdańska,

II miejsce – załoga POL-149 – sternik: Radosław Stachurski, załoga: Krzysztof Siuliński, Marek Stachurski,Grzegorz Szymański – KSW Fregata Pogoria,

III miejsce – załoga POL-140 – sternik: Maja Remizowicz, załoga: Maja Zakrzewska, Maja Broniszewska, Agnieszka Rózga-Micewicz, Katarzyna Bizewska – Procad Racing Team Jacht Klub Stoczni Gdańskiej.

Galeria zdjęć z regat w Sławie TUTAJ





Dodane przez admin dnia 07 września 2011 22:44:43 45140 Czytań Drukuj
Fregata na facebooku
Kurs żeglarski wiosna 2022
Highslide JS
Kurs motorowodny 2022
Highslide JS
Fregata kursy 2022
Highslide JS
Fregata-Co robiliśmy w sezonie 2018r
Highslide JS
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Ankieta
Jak często żeglujesz ?

Często

Od czasu do czasu

Rzadko

Nigdy nie żeglowałem

Aktualnie na stronie
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ infusions/aw_e...
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ infusions/aw_e...
185.191.171.xxx @ infusions/aw_e...
3.234.210.xxx @ news.php
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
 z-Mood Theme by zszywak Powered by PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew Š 2003-2004 29073802 Unikalnych wizyt