Nareszcie !!!
Dodane przez admin dnia 25 lipiec 2008 13:00:53
W miniony weekend na Pogorii wyraźnie zaczęło się żeglarskie życie. Stęsknieni żeglarze przyjechali, żeby przypomnieć sobie przysypane przez śnieg umiejętności. Ku naszej uciesze przyjechali też nasi zeszłoroczni kursanci - w sobotę Tomek, Rafał i Michał, którzy najpierw napracowali się przy stawianiu masztów, by później sprawdzić samemu, co potrafią i jak dobra jest ich pamięć (wydawali się zadowoleni), a w niedzielę zjawiły się Kaja i Agnieszka.
Rozszerzona zawartość newsa
Równocześnie (już od piątku) trwał kurs na młodszego instruktora żeglarstwa, więc Trener prawie całe dnie był pod żaglami.  Tymczasem na jeziorze widać budzące się do życia kluby - Tramp rozpoczął kurs żeglarski, a pierwszą łódkę (Carinę), którą zrzucił na wodę, od razu nam wypożyczył - za co bardzo dziękujemy. Ale zaraz potem widziałam, że kolejna łódka była na wodzie i to od razu pod żaglami. Zefir użyczył naszym kursantom ogromnych wioseł do Trenera, żeby rozwijali też mięśnie, nie tylko umysły. Na Hutniku też szykuje się kurs. A na plaży, aż trudno uwierzyć, gromadki roznegliżowanych smażących się już plackiem lub brodzących po wodzie ludzi spragnionych słońca.

Zatem weekend był fantastyczny - dodam, że grillowe smakołyki mają ogromny wpływ na te słowa - a więc za tydzień powtórka z rozrywki.