Spotkanie Pogoria 17.07.2009r.
Dodane przez admin dnia 19 lipiec 2009 22:13:20

Tydzień po regatach w Górkach Zachodnich. Załoga  Pasji  Wodnej wraz z klubem FREGATA  zorganizowała na Pogorii 1 na terenie klubu  spotkanie integracyjne przy ognisku.

Było to spotkanie w celu aby podziękować tym co nas wspierali i wierzyli w nas. A także  aby opowiedzieć bracią żeglarzom i wszystkim miłośnikom tego sportu o sukcesie załogi PASJI WODNEJ z klubu KSW FREGATA . Załoga Pasji Wodnej  POL 149 przywiozła z Gdańska tytuł MISTRZA POLSKI w klasie OMEGA standard.   FOTO ze spotkania TUTAJ


Rozszerzona zawartość newsa
Tydzień po regatach w Górkach Zachodnich. Załoga  Pasji  Wodnej wraz z klubem FREGATA  zorganizowała na Pogorii 1 na terenie klubu  spotkanie integracyjne przy ognisku.Było to spotkanie w celu aby podziękować tym co nas wspierali i wierzyli w nas. A także  aby opowiedzieć bracią żeglarzom i wszystkim miłośnikom tego sportu o sukcesie załogi PASJI WODNEJ z klubu KSW FREGATA . Załoga Pasji Wodnej  POL 149 przywiozła z Gdańska tytuł MISTRZA POLSKI w klasie OMEGA standard.Radosław Stachurski , Marek Stachurski i Krzysztof Siuliński to oni właśnie po raz pierwszy w historii  żeglarstwa na Pogorii 1 zdobyli ten tytuł 2009r. Reprezentowali oni załogę sponsorowaną  przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z o.o. z Dąbrowy Górniczej.W spotkaniu uczestniczyły również załogi jachtów z LOK ZEFIR i KSW HUTNIK startujących w mistrzostwach w Górkach Zachodnich. Trzeba również dodać że trzy pogoriańskie załogi znalazły się w pierwszej dziesiątce omegowców w Polsce. Spotkanie przy ognisku rozpoczęło się od gratulacji i podziękowań złożonych przez Andrzeja Malinowskiego i Mirosława Janickiego dla mistrzowskiej załogi. Andrzej M i Mirosław J są komandorami klubu KSW FREGATA, jak również przedstawicielami zarządu firmy PWIK Sp. Z o.o. sponsorujących załogę PASJI WODNEJ . Niespodziankę dla zwycięskiej załogi przygotowali również członkowie klubu wręczając załodze statuetki z napisem „ W Życiu Piękne Są Tylko Chwile”.  Po wystrzeleniu szampana i wypiciu symbolicznej lampki , oglądaliśmy i wspominaliśmy nasze wyczyny na wodach zatoki.  Oglądaliśmy slajdy  z projektora wykonane przez naszych fotografów jak i również kibiców w czasie pobytu na regatach. Potem to już ognisko  kiełbaski , piwko i opowieści, opowieści ,opowieści…….. 

     FOTO z imprezy  TUTAJ