Puchar Poski 2014 dla Fregaty
Dodane przez admin dnia 06 sierpień 2014 00:00:00
Sezon żeglarski 2014 dobiega końca . Załoga Wodnej Pasji POL 149 Radosław Stachurski - sternik i załoga - Krzysztof Siuliński , Marek Stachurski , Mateusz Kaczmarowski Odnotowuje kolejne sukcesy tego sezonu żeglarskiego . Na regatach o Mistrzostwo Polski w kl. Omega standard które odbyły się Goczałkowicach w dniach 27-31 sierpnia załoga zHighslide JSKSW Fregata zdobywa brązowy medal tych mistrzostw. Regaty te to też ostatnia edycja cyklu regat o Puchar Polski w tej klasie. Zdobywając trzecie miejsce na regatach o Mistrzostwo Polski uplasowało załogę Wodnej Pasji na miejscu pierwszym w Pucharze Polski w kl.Omega standard.
Puchar Polski to cykl regat odbywających się na akwenach całej Polski i były to akweny : Jez . w Wieleniu Zaobrzańskim , jez. w Chodzieży , Zatoka Pucka , Zatoka Gdańska , Pogoria 3 , jez. Żywieckie i jez Goczałkowice .
Zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Polski i zdobycie pierwszego miejsca w Pucharze Polski w klasie Omega standard na rok 2014 to kolejny udany sezon żeglarski .Załoga Wodnej Pasji króra reprezentuje klub KSW Fregata, PWiK i Miasto Dąbrowa Górnicza utrzymuje wysoki poziom sportowy i od kilku lat utrzymuje się na „pudle” klasy Omega.

Rozszerzona zawartość newsa