Zakończenie sezonu 2011r.
Dodane przez admin dnia 24 listopad 2011 18:37:34
Łodzie przygotowane do zimowania czekają już cierpliwie na nadejście zimy . A my żeglarze z Fregaty…
W Świetlicy klubowej naszej „Tawernie” 19 listopada w sobotę podsumowaliśmy miniony sezon nawigacyjny w naszym klubie. Spotkanie to zorganizowaliśmy aby powspominać ciepłe czasy spędzone nad wodą .

FOTO Z IMPTEZY TUTAJ
Rozszerzona zawartość newsa
Łodzie przygotowane do zimowania czekają już cierpliwie na nadejście zimy . A my żeglarze z Fregaty…
W Świetlicy klubowej naszej „Tawernie” 19 listopada w sobotę podsumowaliśmy miniony sezon nawigacyjny w naszym klubie. Spotkanie to zorganizowaliśmy aby powspominać ciepłe czasy spędzone nad wodą . Czym możemy się pochwalić ,a co mogło być zrobione lepiej i jakie cele klub zakłada na przyszłość. To wszystko w postaci multimedialnej prezentacji przedstawił vce komandor klubu Radosław Stachurski . Na spotkanie w naszej „tawernie” zostali zaproszeni komandorzy pogoriańskich klubów ,instruktorzy kursów żeglarskich,klubowicze i przyjaciele klubu KSW Fregata . Tradycyjnie przy takiej imprezie jak „zakończenie sezonu” odbyło się również pasowanie na żeglarza z wydaniem certyfikatu o ukończeniu kursu oraz złożenie wspólnego przyrzeczenia przez nowo mianowanych żeglarzy .
Całą imprezę oprawiono żeglarskimi szantami w wykonaniu zespołu Bez Paniki . Po części Oficjalnej spotkania. …Zabawa, tańce ,poooooogaduchy i zajęcia w podgrupach trwały do późnych godzin wieczornych przy śpiewie szant z zespołem Bez Paniki. Bo przecież było co wspominać i opowiadać .

Do zobaczenia w nowym sezonie .
FOTO Z IMPTEZY TUTAJ