Błękitna Wstęga Pogorii 1 2011r.
Dodane przez admin dnia 08 październik 2011 21:06:40
Pierwszego października 2011r. klub KSW Fregata organizował po raz kolejny regaty na zakończenie sezonu 2011r o „ Błękitną Wstęgę ” Pogorii 1.
Każdy z pogoriańskich klubów wystawił najszybszą podrasowaną łódź ze swojej ”stajni jachtów bolidów ”. A załogi z bojowym nastawieniem przystąpiły do regat o miano najszybszej łodzi na Pogorii 1 :
Hutnik –wystawił katamarana Tornado , Skifa i Sportinę „Koko”, Tramp Wiedzmę z ogromnym fokiem Genuom przeciwko Omegom :
Wodnej PasjI z Fregaty , AQUADUO z Hutnika ze zmienioną załogą , Aventii z młodym sternikiem Adrianem z LOK Zefir , Naszej Zjawie z Trampu , omedze nr 4 z hutnika z młodzieżą na pokładzie i jeszcze jednej łodzi klasy niewiadomej –startującej pierwszy raz w regatach.

Mimo wielkiej woli zwycięstwa każdej ze startującej załóg i chęci zdobycia tego trofeum jakim jest Błękitna Wstęga jez. Pogoria .
Radek Stachurski na Wodnej Pasji POL 149 z Krzysztofem Siulińskim w załodze nie dali cienia szans załogom startującym w tych regatach , prowadząc wyścig od pierwszego do piątego okrążenia wygrywając z dużą przewagą nad pozostałymi załogami . Błękitna wstęga Pogorii 1 sezonu 2011 jest kolejny raz w posiadaniu załogi Wodnej Pasji z klubu KSW FREGATA Pogoria1.

Zdjęcia z tych regat TUTAJ

Rozszerzona zawartość newsa